Mikus BĀĻINŠ (perkusija, Latvija)

Mikus BĀĻINŠ (perkusija, Latvija)

Mikus Bāļinš yra vienas progresyviausių ir universaliausių Latvijos šiuolaikinės akademinės muzikos perkusininkų. Jis baigė magistro studijas Latvijos Jāzepo Vītolo muzikos akademijoje.

Per pastaruosius 5 metus ypač aktyviai dalyvavo įvairiuose projektuose su Latvijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Latvijos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestru, Valstybiniu kameriniu orkestru „Sinfonietta Rīga” ir Rygos orkestru, diriguojant Latvijos ir užsienio batutos meistrams. Nuo 2013 metų kaip pirmojo Latvijos perkusininkų ansamblio „Perpetuum Ritmico” narys dalyvavo įvairiuose Latvijos miestuose surengtuose koncertuose ir muzikos spektakliuose. Svarbiausias ansamblio pasiekimas ir jo veiklos įvertinimas – nominacija Didžiajam muzikos apdovanojimui „Metų koncerto” kategorijoje.

Mikus ne tik aktyviai koncertuoja, bet ir turi nemažą muzikos ir meno mokyklų pedagogo patirtį. Jo taikomi mokymo metodai daro teigiamą poveikį ir skatina vaikų muzikinių gebėjimų bei įgūdžių vystymąsi. Metodų veiksmingumą įrodo jaunųjų muzikantų pasiekimai ir laimėjimai tiek nacionaliniuose, tiek tarptautiniuose konkursuose ir projektuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *