Andrej BOGAČ (tenoras, Estija)

Andrej Bogač (Andrei Bogatch) studijavo operinį dainavimą Estijos muzikos ir teatro akademijoje ir Giuseppe Verdi konservatorijoje Milane.

Jis tapo Estijos Nacionalinių dainininkų konkursų I vietos laimėtoju. Jam buvo skirta II vieta ir specialus Rotary klubo prizas už geriausią latvių dainos atlikimą konkurse Alīda Vāne International Vocal Competition. Tapo konkursų Jyväskylä International Tenor Competition (Suomija) ir Giulietta Simionato Competition finalistu. Atliko tenoro solo partiją A. Grečaninovo „Liturgia Domestica“, Nemorino, Bastieno, Idomeneo ir Tamino vaidmenis Estijos muzikos ir teatro akademijos Operos studijos koncertiniuose pastatymuose.

Andrejui buvo skirtas pagrindinis Luiso vaidmuo G. Raffa operoje „Gitana“ operos teatruose Tropea ir Kalabrijos Redže Italijoje. Jis dainavo Paskalino partiją N. Rota operoje „Napoli Milionaria“ (Neapolio milijonierius) Lukoje, Livorne ir Pizoje (Italija), Chose –  G. Bize „Karmen“ Bolonijoje (Italija). Dirbo su Giacomo Aragall, Gianfranco Cecchele, Stelia Doz ir Umberto Finazzi.

Solistas nuolat koncertuoja Estijoje ir Italijoje, taip pat pasirodo su kameriniu vokaliniu ansambliu „Orthodox Singers“. Italijoje ir San Marine atliko D. Šostakovičiaus dainų ciklą „Iš žydų liaudies poezijos“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *