MUZIKOS ELIKSYRAS

Koncertas vertas „Eurovizijos“ gerbėjų dėmesio. Šis renginys taps tikra sensacija, nes šiauliečiai pirmieji Lietuvoje galės išgirsti gyvai dainuojančią Eliną Nečajevą. Talentinga atlikėja buvo išrinkta atstovauti Estijai šiemetinėje „Eurovizijoje“, vyksiančioje Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Pagal išankstinius vertinimus ji – viena realiausių kandidačių tapti šio dainų konkurso nugalėtoja.

„Geriausias pasirodymas per visą „Eurovizijos“ istoriją“, „Angelo balsas“, „Ji iš tiesų ypatinga“, „Europa, mes jau turime nugalėtoją!“, „Jos balsas ir pasirodymas absoliučiai fenomenalūs“– tai tik keletas sužavėtų konkurso gerbėjų frazių, mačiusių Estijos atstovės vaizdo įrašus internete.

Šiauliuose ji pasirodys kiek kitokiame amplua ir ne viena, bet su trimis lygiaverčiais scenos partneriais. Elinai talkins sopranas Ksenija Kučukova, tenoras Andrej Bogač ir pianistas Ralf Taal.

Vokalinės ir fortepijono muzikos mėgėjai galės mėgautis spalvinga Estijos atlikėjų programa. Jaunieji scenos talentai festivalio gerbėjams paruošė stiprų ir maloniai svaiginantį muzikos kokteilį. Vokiečių, italų, austrų, prancūzų, rusų, amerikiečių kompozitorių muzika darniai susilies į ryškiausiomis spalvomis žėrinčią mozaiką. Dviejų dalių koncerte širdies atgaivą ras romantinės, klasikinės muzikos, operų ir miuziklų gerbėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *